Paid Memberships Pro 2.7 - en to cs translation catalogue (688 entries)

en: You do not have permissions to perform this action.
cs: K provedení této akce nemáte dostatečná opravnění.

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Add a membership level to get started.
cs: Pro začátek zadejte nějakou úroveň členství.

en: Set up the membership pages
cs: Nastavte stránky členství

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
cs: Nastavte Váš SSL certifikát a platební bránu

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
cs: Fakturační údaje pro některé z vašich členských úrovní nejsou podporovány bránou Stripe.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
cs: Fakturační údaje pro tuto úroveň nejsou podporovány bránou Stripe. Prosím prohlédněte si poznámky níže v sekci Fakturační údaje.

en: The levels with issues are highlighted below.
cs: Úrovně s problémy jsou zvýrazněny níže.

en: Please edit your levels
cs: Prosím upravte vaše úrovně

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
cs: Fakturační údaje pro některé z vašich členských úrovní nejsou podporovány bránou Payflow.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
cs: Fakturační údaje pro tuto úroveň nejsou podporovány bránou Payflow. Prosím prohlédněte si poznámky níže v sekci Fakturační údaje.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
cs: Fakturační údaje pro některé z vašich členských úrovní nejsou podporovány bránou Braintree.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
cs: Fakturační údaje pro tuto úroveň nejsou podporovány bránou Braintree. Prosím prohlédněte si poznámky níže v sekci Fakturační údaje.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
cs: Fakturační údaje pro některé z vašich členských úrovní nejsou podporovány bránou 2Checkout.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
cs: Fakturační údaje pro tuto úroveň nejsou podporovány bránou 2Checkout. Prosím prohlédněte si poznámky níže v sekci Fakturační údaje.

en: Plugin Support
cs: Podpora pluginu

en: User Forum
cs: Uživatelské fórum

en: Membership Levels
cs: Úrovně členství

en: Pages
cs: Stránky

en: Payment Gateway &amp; SSL
cs: Platební brána &amp; SSL

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: Add Ons
cs: Doplňky

en: Your advanced settings have been updated.
cs: Vaše rozšířená nastavení byla aktualizována.

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
cs: Tento obsah je určený pouze pro členy !!levels!!. <a href="%s">Zaregistrujte se zde</a>.

en: Please <a href="%s">login</a> to view this content. (<a href="%s">Register here</a>.)
cs: Pro zobrazení tohoto obsahu se prosím <a href="%s">přihlaste</a>. (<a href="%s">Zagistrujte se zde</a>.)

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
cs: Tento obsah je určen pouze pro členy. Pro jeho čtení navštivte stránky a přihlaste se/zaregistrujte se.

en: Advanced Settings
cs: Rozšířená nastavení

en: Message for Logged-in Non-members
cs: Zpráva pro přihlášené nečleny

en: This message replaces the post content for non-members. Available variables
cs: Tato zpráva nahrazuje obsah příspěvku pro nečleny. Dostupné proměnné

en: Message for Logged-out Users
cs: Zpráva pro odhlášené uživatele

en: This message replaces the post content for logged-out visitors.
cs: Tato zpráva nahrazuje obsah příspěvku pro nepřihlášené návštěvníky.

en: Message for RSS Feed
cs: Zpráva pro RSS Feed

en: This message replaces the post content in RSS feeds.
cs: Tato zpráva nahrazuje obsah příspěvku v RSS feedech.

en: Filter searches and archives?
cs: Filtrovat vyhledávání a archivy?

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
cs: Ne - Nečlenové uvidí omezené příspěvky/stránky v hledání a archivech.

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
cs: Ano - Pouze členové uvidí omezené příspěvky/stránky v hledání a archivech.

en: Show Excerpts to Non-Members?
cs: Zobrazit ukázky pro nečleny?

en: No - Hide excerpts.
cs: Ne - Skrýt výňatky.

en: Yes - Show excerpts.
cs: Ano - Ukázat výňatky.

en: No
cs: Ne

en: Hide Ads From All Members
cs: Skrýt reklamy všem členům

en: Hide Ads From Certain Members
cs: Skrýt reklamy některým členům

en: Ads from the following plugins will be automatically turned off
cs: Reklama z následujících pluginů bude automaticky vypnuta

en: To hide ads in your template code, use code like the following
cs: Chcete-li skrýt reklamy ve vašem kódu šablony, použijte následující kód

en: Choose Levels to Hide Ads From
cs: Zvolte úrovně pro skrytí reklam

en: Redirect all traffic from registration page to /susbcription/?
cs: Přesměrovat veškerý provoz z registrační stránky na /subscription/?

en: multisite only
cs: Pouze pro multisite

en: Yes
cs: Ano

en: Use reCAPTCHA?
cs: Použít reCAPTCHU?

en: Yes - Free memberships only.
cs: Ano - Pouze členství zdarma.

en: Yes - All memberships.
cs: Ano - Všechna členství.

en: A free reCAPTCHA key is required.
cs: Je vyžadován bezplatný reCAPTCHA klíč.

en: Click here to signup for reCAPTCHA
cs: Klikněte zde pro registraci reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Public Key
cs: Veřejný klíč reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Private Key
cs: Soukromý klíč reCAPTCHA

en: Require Terms of Service on signups?
cs: Vyžadovat souhlas s podmínkami služeb při registracích?

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
cs: Pokud ano, vytvořte WordPress stránku obsahující vaše podmínky služeb a přiřaďte ji pomocí rozbalovací menu výše.

en: selected
cs: vybráno

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Discount code updated successfully.
cs: Slevový kód byl úspěšně upraven.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
cs: Chyba při aktualizaci slevového kódu. Tento kód může být již používán.

en: Discount code added successfully.
cs: Slevový kód byl úspěšně přidán

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
cs: Chyba při přidání slevového kódu. Tento kód může být již používán.

en: Error saving values for the %s level.
cs: Chyba při ukládání hodnot pro úroveň %s.

en: There were errors updating the level values:
cs: Došlo k chybám při aktualizaci hodnot úrovní:

en: Code %s deleted successfully.
cs: Kód %s byl úspěšně smazán.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
cs: Chyba při mazání slevového kódu. Kód byl jen částečně odstraněn. Zkuste to prosím znovu.

en: Error deleting code. Please try again.
cs: Chyba při mazání kódu. Zkuste to znovu.

en: Code not found.
cs: Kód nenalezen.

en: Edit Discount Code
cs: Upravit slevový kód

en: Add New Discount Code
cs: Vložit nový slevový kód

en: This will be generated when you save.
cs: Toto bude vygenerováno při uložení.

en: Code
cs: Kód

en: Start Date
cs: Počáteční datum

en: Expiration Date
cs: Datum vypršení

en: Uses
cs: Použití

en: Leave blank for unlimited uses.
cs: Nechte prázdné pro neomezené použití.

en: Which Levels Will This Code Apply To?
cs: Jakých úrovní se bude tento kód týkat?

en: Initial Payment
cs: Počáteční platba

en: The initial amount collected at registration.
cs: Počáteční částka získaná při registraci.

en: Recurring Subscription
cs: Opakující se předplatné

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
cs: Zatrhněte, pokud má tato úroveň opakující se platbu předplatného.

en: Billing Amount
cs: Vyfakturovaná částka

en: Day(s)
cs: den(y)

en: Month(s)
cs: měsíc(e)

en: Week(s)
cs: týden(y)

en: Year(s)
cs: rok(y)

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
cs: Částka, která má být účtována pro jeden cyklus po počáteční platbě.

en: Billing Cycle Limit
cs: Limit fakturačního cyklu

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
cs: Počet <strong>všech</strong> opakujících se fakturačních cyklů pro tuto úroveň, včetně zkušební doby (pokud existuje), ale ne včetně počáteční platby. Nastavit na nulu, pokud je členství na dobu neurčitou.

en: Custom Trial
cs: Vlastní zkušební doba

en: Check to add a custom trial period.
cs: Zatrhněte pro přidání vlastní zkušební doby.

en: Trial Billing Amount
cs: Částka fakturace zkušební doby

en: for the first
cs: pro první

en: subscription payments
cs: platby předplatného

en: Membership Expiration
cs: Vypršení členství

en: Check this to set when membership access expires.
cs: Zatrhněte pro nastavení, kdy přístup ke členství vyprší.

en: Expires In
cs: Vyprší za

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
cs: Nastavte dobu trvání přístupu ke členství. Vezměte na vědomí, že všechny budoucí platby (opakující se předplatné, pokud existuje) budou zrušeny, pokud členství vyprší.

en: Memberships Discount Codes
cs: Slevové kódy členství

en: Search Discount Codes
cs: Hledat slevové kódy

en: Search
cs: Hledat

en: Starts
cs: Začíná

en: Expires
cs: Vyprší

en: Levels
cs: Úrovně

en: Create your first discount code now
cs: Nyní vytvořte Váš první slevový kód

en: Discount codes allow you to offer your memberships at discounted prices to select customers.
cs: Slevové kódy vám umožňují nabízet vaše členství vybraným zákazníkům za zvýhodněné ceny.

en: edit
cs: upravit

note: translators: %s is the Discount Code.
en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
cs: Jste si jisti, že chcete smazat %s slevový kód? Předplatné se pro stávající uživatele nezmění, ale noví uživatelé nebudou moci dále používat tento kód.

en: delete
cs: smazat

en: Email Settings
cs: Nastavení e-mailu

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
cs: Ve výchozím nastavení jsou systémem generovené e-maily odesílány z <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. Můžete tuto adresu aktualizovat pomocí níže uvedených polí.

en: To modify the appearance of system generated emails, add the files <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> to your theme's directory. This will modify both the WordPress default messages as well as messages generated by Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Click here to learn more about Paid Memberships Pro emails</a>.
cs: Chcete-li změnit vzhled systémem generovaných e-mailů, přidejte soubory <em>email_header.html</em> a <em>email_footer.html</em> do adresáře vašeho motivu. To bude měnit jak výchozí zprávy WordPressu, tak i zprávy generované Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Klikněte zde a dozvíte se více o e-mailech Paid Memberships Pro</a>.

en: From Email
cs: E-mail odesílatele

en: From Name
cs: Jméno odesílatele

en: Only Filter PMPro Emails?
cs: Filtrovat jen PMPro e-maily?

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;
cs: Není-li zatrhnuto, všechny e-maily od "WordPress &lt;

en: Send the site admin emails
cs: Odeslat e-maily správci webu

en: Checkout
cs: Pokladna

en: when a member checks out.
cs: když člen zaplatí.

en: Admin Changes
cs: Změny správce

en: when an admin changes a user's membership level through the dashboard.
cs: když správce změní úrověň členství uživatelů pomocí nástěnky.

en: Cancellation
cs: Zrušení.

en: when a user cancels his or her account.
cs: když uživatel zruší svůj účet.

en: Bill Updates
cs: Aktualizace údajů

en: when a user updates his or her billing information.
cs: když uživatel aktualizuje svoje fakturační údaje.

en: Send members emails
cs: Odeslat e-maily uživatelům

en: New Users
cs: Noví uživatelé

en: Default WP notification email. (Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.)
cs: Výchozí e-mail upozornění WP. (Doporučeno: Nechte zaškrtnuté. Členové i tak dostanou e-mailové potvrzení od PMPro po zaplacení.)

en: Membership level updated successfully.
cs: Úroveň členství úspěšně aktualizována.

en: Error updating membership level.
cs: Chyba při aktualizaci úrovně členství.

en: Membership level added successfully.
cs: Úroveň členství úspěšně přidána.

en: Error adding membership level.
cs: Chyba při přidávání úrovně členství.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%d. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
cs: Došlo k chybě při zrušení odběru pro uživatele s ID=%d. Pro zjištění, zda je jeho předplatné stále aktivní, budete muset zkontrolovat platební bránu.

en: Last Invoice
cs: Poslední vyúčtování

en: Membership level deleted successfully.
cs: Úroveň členství byla úspěšně odstraněna.

en: Error deleting membership level.
cs: Chyba při odstraňování úrovně členství.

en: Edit Membership Level
cs: Upravit úroveň členství

en: Add New Membership Level
cs: Přidat novou úroveň členství

en: Name
cs: Jméno

en: Description
cs: Popis

en: Confirmation Message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Billing Details
cs: Fakturační údaje

en: per
cs: na

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Week", "Month" or "Year".
cs: Integrace Stripe v současné době podporuje pouze fakturační období "Week", "Month" nebo "Year".

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
cs: Integrace Braintree v současné době podporuje pouze fakturační období "Month" nebo "Year".

en: Payflow integration currently only supports billing frequencies of 1 and billing periods of "Week", "Month" or "Year".
cs: Integrace Payflow v současné době podporuje pouze frekvenci fakturace 1 a fakturační období "Week", "Month" nebo "Year".

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
cs: Po uložení této úrovně si poznamenejte ID a vytvořte "Plan" ve vašem ovládacím panelu Braintree se stejným nastavením a "Plan ID" nastavte na <em>pmpro_#</em>, kde # je úroveň ID.

en: Note
cs: Poznámka

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to
cs: Budete muset vytvořit "Plan" v Braintree nástěnce se stejným nastavením a "Plan ID" nastavit na

en: Stripe integration currently does not support billing limits. You can still set an expiration date below.
cs: Integrace Stripe v současné době nepodporuje fakturační limity. Přesto můžete nastavit datum vypršení platnosti níže.

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
cs: Integrace 2Checkout nepodporuje vlastní zkušební dobu. Můžete vytvořit jednorázové zkušební doby nastavením počáteční platby, která se liší od fakturované částky.

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
cs: Integrace Stripe v současné době nepodporuje částku zkušební doby vyšší než 0 Kč.

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
cs: Integrace Braintree v současné době nepodporuje částku zkušební doby vyšší než 0 Kč.

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
cs: Integrace Payflow v současné době nepodporuje částku zkušební doby než 0 Kč.

en: Other Settings
cs: Další nastavení

en: Disable New Signups
cs: Zakázat nové registrace

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
cs: Zatrhněte pro skrytí této úrovně ze stránky úrovně členství a zakázání registrace.

en: Content Settings
cs: Nastavení obsahu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Add New Level
cs: Vložit novou úroveň

en: Search Levels
cs: Najít úrovně

en: Expiration
cs: Vypršení

en: Allow Signups
cs: Povolit registraci

en: FREE
cs: ZDARMA

en: After
cs: Po

note: translators: %s is the Level Name.
en: Are you sure you want to delete membership level %s? All subscriptions will be cancelled.
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit úroveň členství %s? Všechna předplatné budou zrušena.

en: copy
cs: kopírovat

en: Members List
cs: Seznam členů

en: Export to CSV
cs: Exportovat do CSV

en: Show
cs: Ukaž

en: All Levels
cs: Všechny úrovně

en: Cancelled Members
cs: Zrušení členové

en: Expired Members
cs: Expirovaní členové

en: Old Members
cs: Starší členové

en: Search Members
cs: Prohledat členy

en: %d members found.
cs: %d členů nalezeno

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: First&nbsp;Name
cs: Jméno

en: Last&nbsp;Name
cs: Příjmení

en: Billing Address
cs: Fakturační adresa

en: Membership
cs: Členství

en: Fee
cs: Poplatek

en: Joined
cs: Přidal se

en: Ended
cs: Ukončil

en: No members found.
cs: Žádní členové nebyli nalezeni

en: Search all levels
cs: Prohledat všechny úrovně

en: Order deleted successfully.
cs: Objednávka byla úspěšně odstraněna.

en: Error deleting order.
cs: Chyba při odstraňování objednávky.

en: Order saved successfully.
cs: Objednávka byla úspěšně uložena.

en: Error updating order timestamp.
cs: Chyba při aktualizaci časového razítka objednávky.

en: Error saving order.
cs: Chyba při ukládání objednávky.

en: Order
cs: Objednávka

en: New Order
cs: Nová objednávka

en: Randomly generated for you.
cs: Náhodně generované pro vás.

en: User ID
cs: Uživatelské ID

en: Membership Level ID
cs: ID členské úrovně

en: Billing Name
cs: Fakturační jméno

en: Billing Street
cs: Fakturační ulice

en: Billing City
cs: Fakturační město

en: Billing State
cs: Fakturační kraj

en: Billing Postal Code
cs: Fakturační PSČ

en: Billing Country
cs: Fakturační země

en: Billing Phone
cs: Fakturační telefon

en: Sub Total
cs: Mezisoučet

en: Tax
cs: Daň

en: Coupon Amount
cs: Sleva

en: Total
cs: Celkem

en: Should be subtotal + tax - couponamount.
cs: Částka by měla obsahovat mezisoučet + daň - sleva.

en: Payment Type
cs: Typ platby

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
cs: např. PayPal Express, PayPal Standard, platební karta.

en: Card Type
cs: Typ karty

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
cs: Například Visa, MasterCard, AMEX, atd.

en: Account Number
cs: Číslo účtu

en: Obscure all but last 4 digits.
cs: Všechno skryté až na poslední 4 číslice.

en: Expiration Month
cs: Měsíc expirace

en: Expiration Year
cs: Rok expirace

en: Status
cs: Stav

en: Gateway
cs: Brána

en: Gateway Environment
cs: Prostředí brány

en: Sandbox/Testing
cs: Sandbox/testování

en: Live/Production
cs: Ostré/produkční

en: Payment Transaction ID
cs: ID platební transakce

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
cs: Generováno platební bránou. Užitečné pro spárování objednávek.

en: Subscription Transaction ID
cs: ID transakce předplatného

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
cs: Generováno platební bránou. Užitečné pro spárování předplatného.

en: Date
cs: Datum

en: Affiliate ID
cs: Partnerské ID

en: Affiliate SubID
cs: Partnerské SubID

en: Notes
cs: Poznámky

en: Save Order
cs: Uložit objednávku

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Orders
cs: Objednávky

en: Add New Order
cs: Vložit novou objednávku

en: All
cs: Vše

en: Within a Date Range
cs: V časovém období

en: Predefined Date Range
cs: Předdefinované období

en: Within a Level
cs: V rámci úrovně

en: Within a Status
cs: V rámci stavu

en: From
cs: Od

en: To
cs: Do

en: filter by
cs: filtrovat podle

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Search Orders
cs: Hledat objednávky

en: %d orders found.
cs: %d objednávek nalezeno.

en: User
cs: Uživatel

en: Membership Level
cs: Úroveň členství

en: Payment
cs: Platba

en: Transaction IDs
cs: ID transakce

en: deleted
cs: smazáno

en: Subscription
cs: Předplatné

note: translators: %s is the Order Code.
en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
cs: Odstranění objednávek je trvalé a může mít vliv na aktivní uživatele. Jste si jisti, že chcete odstranit objednávku %s?

en: No orders found.
cs: Nebyly nalezeny žádné objednávky.

en: Membership Account
cs: Účet členství

en: Membership Billing
cs: Fakturace členství

en: Membership Cancel
cs: Zrušení členství

en: Membership Checkout
cs: Platba členství

en: Membership Confirmation
cs: Potvrzení členství

en: Membership Invoice
cs: Vyúčtování členství

en: Membership %s
cs: Členství %s

en: The following pages have been created for you
cs: Následující stránky byly pro vás vytvořeny

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
cs: Spravovat WordPress stránky přiřazené ke každé vyžadované stránce Memberships Pro.

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
cs: Přiřaďte Wordpress stránky ke každé požadované stránce Paid Memberships Pro nebo,

en: click here to let us generate them for you
cs: klikněte zde a my je vygenerujeme za vás

en: Account Page
cs: Stránka účtu

en: edit page
cs: upravit stránku

en: view page
cs: zobrazit stránku

en: Include the shortcode
cs: Vložit shortcode

en: Billing Information Page
cs: Stránka fakturačních údajů

en: Cancel Page
cs: Stránka zrušení

en: Checkout Page
cs: Stránka pokladny

en: Confirmation Page
cs: Stránka potvrzení

en: Invoice Page
cs: Stránka vyúčtování

en: Levels Page
cs: Stránka úrovní

en: Your payment settings have been updated.
cs: Vaše nastavení plateb bylo úspěšně aktualizováno.

en: Payment Gateway
cs: Platební brána

en: SSL Settings
cs: Nastavení SSL

en: Learn more about <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.
cs: Více informací o <a title="Paid Memberships Pro - nastavení SSL" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> nebo <a title="Paid Memberships Pro - Nastavení platební brány" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Nastavení platební brány</a>.

en: Currency
cs: Měna

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
cs: Ne všechny měny jsou podporovány každou platební branou. Prosíme, zkontrolujte si to u své platební brány.

en: Accepted Credit Card Types
cs: Akceptujeme tyto platební karty

en: Sales Tax
cs: Daň z obratu

en: optional
cs: volitelné

en: Tax State
cs: Stát daně

en: abbreviation, e.g. "PA"
cs: zkratka, např. "PA"

en: decimal, e.g. "0.06"
cs: desetinný, např. "0.06"

en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state.<br />For non-US or more complex tax rules, use the <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.
cs: Pouze pro USA. Pokud jsou zadány hodnoty, daň se použije pro všechny členy objednávající z vybraného státu.<br />Mimo USA nebo pro složitější daňové předpisy použijte <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.

en: Force SSL
cs: Vynutit SSL

en: Yes (with JavaScript redirects)
cs: Ano (s JavaScript přesměrováním)

en: SSL Seal Code
cs: Kód SSL Seal

en: Extra HTTPS URL Filter
cs: Přídavný filtr HTTPS URL

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
cs: Analyzovat u zabezpečených stránek veškerý generovaný HTML kód prostřednictvím filtru URL pro přidání HTTPS k URL. Zatrhněte, pokud používáte SSL a máte varování na stránkách pokladny.

en: Details
cs: Detaily

en: Visits, Views, and Logins
cs: Návštěvnost, zobrazení a přihlášení

en: Visits Today
cs: Dnešní návštěvnost

en: Visits This Month
cs: Návštěvnost tento měsíc

en: Visits All Time
cs: Celková návštěvnost

en: Views Today
cs: Dnešní zobrazení

en: Views This Month
cs: Zobrazení tento měsíc

en: Views All Time
cs: Celkem zobrazení

en: Logins Today
cs: Přihlášení dnes

en: Logins This Month
cs: Přihlášení tento měsíc

en: Logins All Time
cs: Přihlášení celkem

en: Visits, Views, and Logins Report
cs: Výkaz o návštěvnosti, zobrazení a přihlášení

en: All Users
cs: Všichni uživatelé

en: Last Visit
cs: Poslední návštěva

en: Total Visits
cs: Návštěv celkem

en: Total Views
cs: Zobrazení celkem

en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

en: Total Logins
cs: Přihlášení celkem

en: Membership Stats
cs: Statistika členství

en: Signups
cs: Registrací

en: All Time
cs: Od počátku

en: This Year
cs: Tento rok

en: This Month
cs: Tento měsíc

en: Today
cs: Dnes

en: Cancellations
cs: Zrušení

en: Other Stats
cs: Další statistiky

en: Monthly Recurring Revenue (MRR)
cs: Měsíční opakující se příjmy (MRR)

en: Cancellation Rate
cs: Míra zrušení

en: Lifetime Value (LTV)
cs: Životní hodnota (LTV)

en: Daily
cs: Denně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Annual
cs: Ročně

en: Signups vs. Cancellations
cs: Registrace vs. storna

en: for
cs: pro

en: Generate Report
cs: Vytvořit výkaz

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
cs: Prodeje a příjmy (Sandbox/Testování)

en: Sales and Revenue
cs: Prodeje a příjmy

en: Revenue
cs: Příjem

en: Sales
cs: Prodeje

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%s. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
cs: Došlo k chybě při zrušení předplatného pro uživatele s ID=%s. Budete muset zkontrolovat vaši platební bránu, zda je jeho předplatné stále aktivní.

en: An Email From %s
cs: E-mail od %s

en: Your membership at %s has been CANCELLED
cs: Vaše členství v %s bylo ZRUŠENO

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
cs: Členství uživatele %s v %s bylo ZRUŠENO

en: Your membership confirmation for %s
cs: Potvrzení Vašeho členství v %s

en: Discount Code
cs: Slevový kód

en: This membership will expire on %s.
cs: Toto členství vyprší %s.

en: Member Checkout for %s at %s
cs: Platba člena za %s v %s

en: Your billing information has been udpated at %s
cs: Vaše fakturační údaje byly aktualizovány na %s

en: Billing information has been udpated for %s at %s
cs: Fakturační údaje byly aktualizovány z %s na %s

en: Membership Payment Failed at %s
cs: Platba za členství se nezdařila na %s

en: Membership Payment Failed For %s at %s
cs: Platba za členství se nezdařila pro %s na %s

en: Credit Card on File Expiring Soon at %s
cs: Kreditní karta brzy skončí na %s

en: INVOICE for %s membership
cs: VYÚČTOVÁNÍ za %s členství

en: Your trial at %s is ending soon
cs: Vaše zkušební doba v %s brzy vyprší

en: Your membership at %s has ended
cs: Vaše členství v %s vypršelo

en: Your membership at %s will end soon
cs: Vaše členství v %s brzy vyprší

en: Your membership at %s has been changed
cs: Vaše členství v %s bylo změněno

en: The new level is %s.
cs: Nová úroveň je %s.

en: Your membership has been cancelled
cs: Vaše členství bylo zrušeno

en: This membership will expire on %s
cs: Toto členství vyprší %s

en: This membership does not expire
cs: Toto členství nevyprší

en: Membership for %s at %s has been changed
cs: Členství uživatele %s v %s bylo změněno

en: The new level is %s. This membership is free
cs: Nová úroveň je %s. Toto členství je zdarma.

en: Membership has been cancelled
cs: Členství bylo zrušeno

en: Unknown error: Authorization failed.
cs: Neznámá chyba: Autorizace selhala.

en: Unknown error: Payment failed.
cs: Neznámá chyba: Platba selhala.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
cs: Byla provedena částečná platba, kterou jsme nemohli anulovat. Pro nápravu se obraťte co nejdříve na vlastníka webu.

en: Authorize.net Settings
cs: Nastavení Authorize.net

en: Login Name
cs: Přihlašovací jméno

en: Transaction Key
cs: Transakční klíč

en: Silent Post URL
cs: URL pro Silent Post

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
cs: Chcete-li plně integrovat Authorize.net, ujistěte se, že máte správně nastaven URL pro Silent Post na

en: Could not connect to Authorize.net
cs: Nelze se připojit k Authorize.net

en: Braintree Payments
cs: Platby Braintree

en: Braintree Settings
cs: Nastavení Braintree

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Osobní klíč

en: Client-Side Encryption Key
cs: Šifrovací klíč na straně klienta

en: Web Hook URL
cs: URL pro Web Hook

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
cs: Chcete-li plně integrovat Braintree, ujistěte se, že máte správně nastaven URL pro Web Hook na

en: Payment Information
cs: Platební informace

en: We Accept %s
cs: Přijímáme %s

en: Card Number
cs: Číslo karty

en: what's this?
cs: co to je?

en: Apply
cs: Použít

en: Unknown error: Initial payment failed.
cs: Neznámá chyba: První platba se nezdařila.

en: Error during settlement:
cs: Chyba během připsání:

en: Error during charge:
cs: Chyba během debetu:

en: Failed to update customer.
cs: Nepodařilo se aktualizovat zákazníka.

en: Failed to create customer.
cs: Nepodařilo se vytvořit zákazníka.

en: Error creating customer record with Braintree:
cs: Chyba při vytváření záznamu zákazníka Braintree:

en: Error subscribing customer to plan with Braintree:
cs: Chyba při přihlášení zákazníka k plánu předplatného Braintree:

en: Failed to subscribe with Braintree:
cs: Nepodařilo se předplatit pomocí Braintree:

en: Could not find the subscription.
cs: Nelze najít předplatné.

en: Pay by Check
cs: Zaplatit šekem

en: Pay by Check Settings
cs: Nastavení platby šekem

en: Instructions
cs: Instrukce

en: Who to write the check out to. Where to mail it. Shown on checkout, confirmation, and invoice pages.
cs: Na koho se má vystavit šek. Kam jej poslat. Zobrazeno na stránkách pokladny, potvrzení a vyúčtování.

en: CyberSource Settings
cs: Nastavení CyberSource

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
cs: Tato platební brána je v beta verzi. Nekteré funkce nemusí být k dispozici. Obraťte se prosím na Memberships Pro s jakýmikoliv problémy, do kterých se dostanete. <strong> Prosím ujistěte se, že jste aktualizovali Paid Memberships Pro na nejnovější verzi, která je k dispozici.</strong>

en: Transaction Security Key
cs: Bezpečnostní klíč transakce

en: Payflow Pro Settings
cs: Nastavení Payflow Pro

en: Vendor
cs: Prodejce

en: Password
cs: Heslo

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see <a target="_blank" href="%s">this addon</a>.
cs: Payflow nepoužívá IPN. Chcete-li synchronizovat opakující se předplatné, viz <a target="_blank" href="%s">tento doplněk</a>.

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
cs: Byla provedena částečná platba, kterou nemůžeme vrátit. Pro nápravu se obraťte co nejdříve na vlastníka webu.

en: PayPal Settings
cs: Nastavení PayPal

en: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">More information on why can be found here.</a>
cs: Nedoporučujeme používat PayPal Standard. Doporučujeme používat PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), nebo PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">Více informací o tom je možné nalézt zde.</a>

en: Gateway Account Email
cs: E-mail účtu brány

en: API Username
cs: Uživatelské jméno API

en: API Password
cs: Heslo API

en: API Signature
cs: Signatura API

en: IPN Handler URL
cs: URL IPN Handleru

en: This URL is passed to PayPal for all new charges and subscriptions. You SHOULD NOT set this in your PayPal account settings.
cs: Tato URL adresa je předána PayPalu pro všechny nové debety a předplatné. NEMĚLI byste ji nastavovat v nastavení účtu PayPal.

en: Check Out with PayPal
cs: Zde zaplaťte pomocí PayPalu

en: Submit and Check Out
cs: Odeslat a zaplatit

en: Submit and Confirm
cs: Odeslat a potvrdit

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
cs: Prosíme obraťte se na vlastníka stránky nebo zrušte předplatné v rámci PayPal a ujistěte se, že Vám nebude do budoucna účtováno.

en: To fully integrate with PayPal, be sure to set your IPN Handler URL to
cs: Chcete-li plně integrovat PayPal, nastavte IPN Handler URL na

en: The PayPal Token was lost.
cs: Paypal Token byl ztracen.

en: Here is your IPN URL for reference. You SHOULD NOT set this in your PayPal settings.
cs: Tady je váš IPN URL pro referenci. Toto byste NEMĚLI nastavit v nastavení PayPal.

en: Stripe Settings
cs: Nastavení Stripe

en: Secret Key
cs: Tajný klíč

en: Publishable Key
cs: Veřejný klíč

en: Show Billing Address Fields
cs: Zobrazit pole fakturační adresy

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.<br /><strong>If No, make sure you disable address verification in the Stripe dashboard settings.</strong>
cs: Stripe nevyžaduje pole fakturační adresy. Zvolte 'Ne' pro jejich skrytí na stránce pokladny.<br /><strong>Pokud zvolíte Ne, ujistěte se, že jste zakázali ověření adresy v ovládacím panelu Stripe.</strong>

en: To fully integrate with Stripe, be sure to set your Web Hook URL to
cs: Chcete-li plně integrovat Stripe, ujistěte se, že máte správně nastaven URL Web Hook na

en: Subscription Updates
cs: Aktualizace předplatného

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update Profile after making changes.
cs: Aktualizace předplatného, umožňují změnit hodnoty předplatného v nastaveném čase. Ujistěte se, že po provedení změn klepnete na tlačítko Aktualizovat profil.

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update User after making changes.
cs: Aktualizace předplatného, umožňují změnit hodnoty předplatného v nastaveném čase. Ujistěte se, že po provedení změn klepnete na tlačítko Aktualizovat uživatele.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Could not cancel the old subscription. Updates have not been processed.
cs: Nemohu zrušit staré předplatné. Aktualizace nebyly zpracovány.

en: Error creating customer record with Stripe:
cs: Chyba při vytváření záznamu zákazníka Stripe:

en: Error creating plan with Stripe:
cs: Chyba při vytváření plánu předplatného Stripe:

en: Error subscribing customer to plan with Stripe:
cs: Chyba při přihlášení zákazníka k plánu předplatného Stripe:

en: Could not cancel old subscription.
cs: Nelze zrušit staré předplatné.

en: Could not find the customer.
cs: Nelze najít zákazníka.

en: 2Checkout Settings
cs: Nastavení 2Checkout

en: Secret Word
cs: Tajné slovo

en: TwoCheckout INS URL
cs: URL 2Checkout INS

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to set your 2Checkout INS URL
cs: Chcete-li plně integrovat 2Checkout, ujistěte se že jste nastavili URL 2Checkout INS

en: Check Out with 2Checkout
cs: Zaplatit pomocí 2Checkout

en: Memberships
cs: Členství

en: Page Settings
cs: Nastavení stránek

en: Payment Settings
cs: Nastavení plateb

en: Reports
cs: Výkazy

en: Discount Codes
cs: Slevové kódy

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
cs: <span class="ab-icon"></span>Členství

en: Docs
cs: Dokumenty

en: View PMPro Documentation
cs: Zobrazit dokumentaci PMPro

en: Support
cs: Podpora

en: Visit Customer Support Forum
cs: Navštivte fórum podpory zákazníků

en: US Dollars (&#36;)
cs: americký dolar (&#36;)

en: Euros (&euro;)
cs: euro (&euro;)

en: Pounds Sterling (&pound;)
cs: britská libra (&pound;)

en: Australian Dollars (&#36;)
cs: australský dolar (&#36;)

en: Brazilian Real (R&#36;)
cs: brazilský real (R&#36;)

en: Canadian Dollars (&#36;)
cs: kanadský dolar (&#36;)

en: Chinese Yuan
cs: čínský jüan

en: Czech Koruna
cs: česká koruna (Kč)

en: Danish Krone
cs: dánská koruna

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
cs: hongkongský dolar (&#36;)

en: Hungarian Forint
cs: maďarský forint

en: Indian Rupee
cs: indická rupie

en: Indonesia Rupiah
cs: indonéská rupie

en: Israeli Shekel
cs: izraelský šekel

en: Japanese Yen (&yen;)
cs: japonský jen (&yen;)

en: Malaysian Ringgits
cs: malajsijský ringgit

en: Mexican Peso (&#36;)
cs: mexické peso (&#36;)

en: New Zealand Dollar (&#36;)
cs: novozélanský dolar (&#36;)

en: Norwegian Krone
cs: norská koruna

en: Philippine Pesos
cs: filipínské peso

en: Polish Zloty
cs: polský zlotý

en: Singapore Dollar (&#36;)
cs: singapurský dolar (&#36;)

en: South African Rand (R)
cs: jihoafrický rand (R)

en: South Korean Won
cs: jihokorejský won

en: Swedish Krona
cs: švédská koruna

en: Swiss Franc
cs: švýcarský frank

en: Taiwan New Dollars
cs: nový tchajwanský dolar

en: Thai Baht
cs: thajský baht

en: Turkish Lira
cs: turecká lira

en: Vietnamese Dong
cs: vietnamský dong

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
cs: Cena za členství je nyní <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> now
cs: <strong>%s</strong> nyní

en:  and then <strong>%s per %s for %d more %s</strong>.
cs: a pak <strong>%s na %s pro %d další %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more %s</strong>.
cs: a pak <strong>%s každý %d %s pro %d více %s</strong>.

en:  and then <strong>%s after %d %s</strong>.
cs: a pak <strong>%s po %d %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
cs: Cena členství je <strong>%s za %s</ strong>.

en: <strong>%s per %s</strong>.
cs: <strong>%s za %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
cs: Cena členství je <strong>%s každý %d %s</strong>.

en: <strong>%s every %d %s</strong>.
cs: <strong>%s každý %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
cs: a pak <strong>%s na %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
cs: a pak <strong>%s každý %d %s</strong>.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
cs: Po vaší počáteční platbě je vaše první platba zdarma.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
cs: Po vaší počáteční platbě je vašich %d plateb zdarma.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
cs: Po vaší počáteční platbě bude vaše první platba stát %s.

en: After your initial payment, your first %d payments will cost %s.
cs: Po vaší počáteční platbě bude vašich prvních %d plateb stát %s.

en: Customers in %s will be charged %s%% tax.
cs: Zákazníkům z %s bude účtována %s%% daň.

en: Membership expires after %d %s.
cs: Členství vyprší po %d %s.

en: User ID not found.
cs: ID uživatele nebylo nenalezeno.

en: Invalid level.
cs: Neplatná úroveň.

en: not changing?
cs: beze změny?

en: Error interacting with database
cs: Chyba komunikace s databází

en: Membership level not found.
cs: Úroveň členství nebyla nalezena.

en: No code was given to check.
cs: Pro zkontrolování nebyl zadán žádný kód.

en: The discount code could not be found.
cs: Slevový kód nebyl nalezen.

en: This discount code goes into effect on %s.
cs: Tento slevový kód nabude účinnosti %s.

en: This discount code expired on %s.
cs: Tento slevový kód vyprší %s.

en: This discount code is no longer valid.
cs: Tento slevový kód již není platný.

en: This discount code does not apply to this membership level.
cs: Tento slevový kód se nevztahuje na tuto úroveň členství.

en: This discount code is okay.
cs: Tento slevový kód je v pořádku.

en: and
cs: a

en: Sign Up for !!name!! Now
cs: Pro !!name!! se nyní přihlaste

en: Please specify a level id.
cs: Prosím, zadejte ID úrovně.

en: None
cs: žádný

en: Day
cs: den

en: Week
cs: týden

en: Month
cs: měsíc

en: Year
cs: rok

en: Days
cs: dny

en: Weeks
cs: týdny

en: Months
cs: měsíce

en: Years
cs: roky

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
cs: Tento příspěvek je pro tuto úroveň již chráněný, protože je v rámci kategorie vyžadující členství.

en: Require Membership
cs: Vyžadovat členství

en: Current Level
cs: Aktuální úroveň

en: This will not change the subscription at the gateway unless the 'Cancel' checkbox is selected below.
cs: Toto nezmění předplatné u platební brány, ledaže by bylo zatrhnuto políčko 'Storno' níže.

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
cs: Tento obsah je určen pouze pro členy !!levels!!.<br /><a href="%s">Zaregistrujte se</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
cs: Tento obsah je určen pouze pro členy !!levels!!.<br /><a href="%s">Přihlaste se</a> <a href="%s">Zaregistrujte se</a>

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
cs: Tento obsah je určen pouze pro členy !!levels!!. Pro čtení navštivte stránky a přihlaste se/zaregistrujte se.

en: My Memberships
cs: Moje členství

en: Level
cs: Úroveň

en: Billing
cs: Fakturace

en: Renew
cs: Obnovit

en: Update Billing Info
cs: Upravit fakturační údaje

en: Change
cs: Změnit

en: View all Membership Options
cs: Zobrazit všechny možnosti členství

en: My Account
cs: Muj účet

en: Edit Profile
cs: Upravit profil

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Past Invoices
cs: Minulá vyúčtování

en: Amount
cs: Částka

en: View All Invoices
cs: Zobrazit všechna vyúčtování

en: Member Links
cs: Odkazy pro členy

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
cs: Přihlášen jako <strong>%s</strong>.

en: logout
cs: odhlásit

en: Membership Fee
cs: Členský příspěvek

en: %s every %d %s.
cs: %s každý %d %s.

en: %s per %s.
cs: %s za %s.

en: Duration
cs: Doba trvání

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
cs: Vaše placené předplatné spravuje PayPal. Pro aktualizazi Vašich fakturačních údajů se prosím <a href="http://www.paypal.com">přihlaste se do PayPalu</a>.

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Address 1
cs: Adresa

en: Address 2
cs: Upřesnění adresy

en: City
cs: Město

en: State
cs: Kraj

en: Postal Code
cs: PSČ

en: City, State Zip
cs: Směrovací kód města, kraje

en: Country
cs: Země

en: Phone
cs: Telefon

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Confirm Email
cs: Potvrdit e-mail

en: Credit Card Information
cs: Informace o platební kartě

en: We accept %s
cs: Přijímáme %s

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
cs: Toto předplatné se neopakuje, takže nemusíte aktualizovat své fakturační údaje.

en: Are you sure you want to cancel your membership?
cs: Jste si jisti, že chcete zrušit Vaše členství?

en: Yes, cancel my account
cs: Ano, chci zrušit členství

en: No, keep my account
cs: Ne, chci zůstat členem

en: Cancel All Memberships
cs: Zrušit všechna členství

en: Click here to go to the home page.
cs: Pro návrat na úvodní stránku klikněte zde.

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
cs: Téměř hotovo. Zkontrolujte informace o členství a ceny níže a pro dokončení objednávky pak <strong>klikněte na tlačítko "Complete Payment" </ strong>.

en: change
cs: změnit

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
cs: Vybrali jste si úroveň členství <strong>%s</strong>.

en: <p class="pmpro_level_discount_applied">The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
cs: <p class="pmpro_level_discount_applied">Kód <strong>%s</strong> byl použit na Vaši objednávku.</p>

en: Click here to change your discount code
cs: Pro změnu slevového kódu klikněte zde

en: Click here to enter your discount code
cs: Pro vložení slevového kódu klikněte zde

en: Do you have a discount code?
cs: Chcete použít slevový kód?

en: Account Information
cs: Informace o účtu

en: Already have an account?
cs: Již nějaký účet máte?

en: Log in here
cs: Přihlaste se zde

en: Confirm Password
cs: Potvrzení hesla

en: Confirm Email Address
cs: Potvrzení e-mailu

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: LEAVE THIS BLANK
cs: NECHTE TO PRÁZDNÉ

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
cs: Jste přihlášeni jako <strong>%s</strong>. Pokud byste chtěli pro toto členství použít jiný účet, <a href="%s">odhlaste se právě teď</a>.

en: Choose your Payment Method
cs: Vyberte si způsob platby

en: Check Out with a Credit Card Here
cs: Zde zaplaťte platební kartou

en: I agree to the %s
cs: Souhlasím s %s

en: Complete Payment
cs: Dokončit platbu

en: Processing...
cs: Zpracování...

en: Your payment has been submitted. Your membership will be activated shortly.
cs: Vaše platba byla odeslána. Vaše členství bude zakrátko aktivováno.

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
cs: Děkujeme Vám za Vaše členství v %s. Váš členský účet na úrovni %s je nyní aktivní.

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
cs: Níže jsou uvedeny informace týkající se Vašeho členského účtu. Uvítací e-mail s kopií počátečního vyúčtování Vašeho členství byl odeslán na %s.

en: Invoice #%s on %s
cs: Vyúčtování #%s z %s

en: Print
cs: Tisk

en: Account
cs: Účet

en: Membership Expires
cs: Členství vyprší

en: Payment Method
cs: Platební metoda

en: Total Billed
cs: Celková částka

en: ending in
cs: končí za

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
cs: Níže jsou uvedeny informace o Vašem členském účtu. Na %s byl odeslán uvítací e-mail.

en: Pending
cs: Čekající

en: View Your Membership Account &rarr;
cs: Zobrazit Váš členský účet &rarr;

en: If your account is not activated within a few minutes, please contact the site owner.
cs: Pokud nebude Váš účet aktivován během několika minut, kontaktujte vlastníka webu.

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Coupon
cs: Kupón

en: Invoice #
cs: Vyúčtování  #

en: No invoices found.
cs: Nebyla nalezena žádná vyúčtování.

en: &larr; View All Invoices
cs: &larr; Zobrazit všechna vyúčtování

en: Price
cs: Cena

en: Free
cs: Zdarma

en: Select
cs: Označit

en: Your&nbsp;Level
cs: Vaše&nbsp;úroveň

en: &larr; Return to Your Account
cs: &larr; Zpět na Váš účet

en: &larr; Return to Home
cs: &larr; Zpět na úvod

en: Testing Only
cs: Pouze testování

en: Your membership status has been updated - Thank you!
cs: Váš status členství byla aktualizován - Děkujeme Vám!

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
cs: Je nám líto, váš požadavek nelze dokončit - zkuste to prosím znovu za několik málo okamžiků.

en: Please complete all required fields.
cs: Prosím vyplňte všechna povinná pole.

en: Your email addresses do not match. Please try again.
cs: Vaše e-mailové adresy nesouhlasí. Zkuste to prosím znovu.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
cs: Zadáná e-mailová adresa má neplatný formát. Zkuste to prosím znovu.

en: All good!
cs: Vše je v pořádku!

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
cs: Informace byly aktualizovány. <a href="%s">&laquo; Zpět k mému účtu</a>

en: Error updating billing information.
cs: Chyba při aktualizaci fakturačních údajů.

en: Your membership has been cancelled.
cs: Vaše členství bylo zrušeno.

en: Invalid gateway.
cs: Neplatná brána.

en: Checkout: Payment Information
cs: Pokladna: Informace o platbě

en: Set up Your Account
cs: Nastavení Vašeho účtu

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
cs: Na stránce se vyskytly chyby JavaScriptu. Prosíme obraťte se na správce webu.

en: Your passwords do not match. Please try again.
cs: Vaše hesla se neshodují. Zkuste to prosím znovu.

en: Please check the box to agree to the %s.
cs: Prosím, zatrhněte políčko pro odsouhlasení %s.

en: Are you a spammer?
cs: Jste spamer?

en: That username is already taken. Please try another.
cs: Toto uživatelské jméno se již používá. Zkuste prosím jiné.

en: That email address is already taken. Please try another.
cs: Tato e-mailová adresa se již používá. Zkuste prosím jinou.

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
cs: reCAPTCHA neúspěšná. (%s) Zkuste to prosím znovu.

en: Payment accepted.
cs: Platba byla přijata.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
cs: Neznámá chyba při generování účtu. Prosím, kontaktujte nás pro nastavení vašeho členství.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
cs: Vaše platba byla přijata, ale vyskytla se chyba při nastavení Vašeho účtu. Prosím, kontaktujte nás.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
cs: DŮLEŽITÉ: Při vytváření členství se něco pokazilo. Vaše platební karta byla autorizována, ale objednávka byla vzápětí zrušena. Neměli byste se pokoušet odesílat tento formulář znovu. Pro vyřešení problému se prosím obraťte na vlastníka webu.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
cs: DŮLEŽITÉ: Při vytváření členství se něco pokazilo. Vaše platební karta byla zatížena debetem, ale Vaše členství nemohlo být přiřazeno. Neměli byste se pokoušet odesílat tento formulář znovu. Pro vyřešení problému se prosím obraťte na vlastníka webu.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
cs: Před zpracováním jakýchkoliv plateb musíte <a href="%s">nastavit platební bránu</a>.

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
cs: Předtím, než budou moci být zpracovány jakékoliv platby, musí být nastavena platební brána.

en: Membership expired email sent to %s.
cs: E-mail informující o vypršení členství byl zaslán na %s.

en: Membership expiring email sent to %s.
cs: E-mail informující o brzkém vypršení členství byl zaslán na %s.

en: Credit card expiring email sent to %s.
cs: E-mail informující o konci platnosti platební karty byl zaslán na %s.

en: Trial ending email sent to %s.
cs: E-mail informující o konci zkušební doby byl zaslán na %s.

en: The %s code has been applied to your order.
cs: Kód %s byl použit na Vaši objednávku.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
cs: Kód <strong>%s</strong> byl použit na Vaši objednávku.

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
cs: <p>Platba je pozdržena pro posouzení v rámci Authorize.net.</p><p> Informace o platbě od Authorize.net

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
cs: %s bylo jeho předplatné zrušeno u Stripe. Zkontrolujte prosím, zda bylo členství uživatele zrušeno i na vašich stránkách, pokud by mělo být zrušeno.

en: Billing Ammount
cs: Částka fakturace

en: Check this to set an expiration date for new sign ups.
cs: Zatrhněte pro nastavení data vypršení pro nové registrace.

en: How long before the expiration expires. Note that any future payments will be cancelled when the membership expires.
cs: Jak dlouho před vypršením platnosti. Vezměte na vědomí, že všechny budoucí platby budou po vypršení členství zrušeny.

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
cs: Integrace Stripe v současné době podporuje pouze účtovací období "Month" nebo "Year".

en: 2Checkout integration does not currently support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
cs: Integrace 2Checkout v současné době nepodporuje vlastní zkušební dobu. Můžete to udělat v jednom období zkušební doby, nastavením počáteční platby lišící se od fakturační částky.

en: Billing Cycle
cs: Cyklus fakturace

en: Trial Cycle
cs: Cyklus zkušební doby

en: every
cs: každý

en: Never
cs: Nikdy

en: Payflow Pro currently only supports one-time payments. Users will not be able to checkout for levels with recurring payments.
cs: Payflow Pro v současné době podporuje pouze jednorázové platby. Uživatelé nebudou moci zaplatit úrovně členství s opakujícími se platbami.

en: If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state. For more complex tax rules, use the "pmpro_tax" filter.
cs: Pokud jsou zadány hodnoty, bude daň použita na všechny členy objednávající z vybraného státu. Pro složitější daňová pravidla použijte filtr "pmpro_tax".

en: Use SSL
cs: Použít SSL

en: Required by this Gateway Option
cs: Vyžadováno touto volbou brány

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.
cs: Stripe nevyžaduje pole fakturační adresy. Zvolte "Ne" pro jejich skrytí na stránce pokladny.

en: HTTPS Nuclear Option
cs: Volba HTTPS Nuclear

en: Use the "Nuclear Option" to use secure (HTTPS) URLs on your secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
cs: Použít  "Nuclear Option" k použití zabezpečených (HTTPS) URL na vašich zabezpečených stránkách. Zatrhněte, pokud používáte SSL a máte varování na stránkách pokladny.

en: membership has been cancelled
cs: členství bylo zrušeno

en: Brazilian Real (&#36;)
cs: brazilský real (&#36;)

en: South African Rand
cs: jihoafrický rand

en: User is not paying.
cs: Uživatel nezaplatil.

en: Your membership is <strong>active</strong>.
cs: Vaše členství je <strong>aktivní</strong>.

en: Your first payment will cost %s.
cs: Vaše první platba bude stát %s.

en: Your first %d payments will cost %s.
cs: Vašich prvních %d plateb bude stát %s.

en: Billing Information
cs: Fakturační údaje

en: Edit Billing Information
cs: Upravit fakturační údaje

en: Update Billing Information
cs: Aktualizovat fakturační údaje

en: Change Membership Level
cs: Změnit úroveň členství

en: Cancel Membership
cs: Zrušit členství

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
cs: <p>Kód <strong>%s</strong> byl použit na Vaši objednávku.</p>

en: Submit and Pay with 2CheckOut
cs: Odeslat a zaplatit pomocí 2Checkout

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
cs: Vaše platba byla odeslána PayPalu. Vaše členství bude aktivováno v nejbližší době.

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
cs: Níže jsou uvedeny informace o Vašem členském účtu. Na %s byl odeslán uvítací e-mail.

en: View Invoice
cs: Zobrazit vyúčtování

en: Subscription Information
cs: Informace o předplatném

en: %s per %s for %d more %s.
cs: %s za %s pro %d více %s.

en: %s every %d %s for %d more %s.
cs: %s každý %d %s pro %d více %s.

en: %s after %d %s.
cs: %s po %d %s.

en: Extra profile information
cs: Další informace o profilu

en: Hide Shipping Address:
cs: Skrýt doručovací adresu:

en: Ship to the billing address used above.
cs: Doručit na fakturační adresu uvedenou výše.

en: Shipping Address
cs: Doručovací adresa

en: Shipping Information:
cs: Informace o doručení
